Apie Baltų Gyduolę

Esu Neda Baltiejūtė, bioenergetikė, mediumė, šamaniška sapnuotuoja ir keliautoja, reiki ir senovės Šiaurės runų praktikė. Esu Jūsų sesė ir draugė, nuolankiai tarnauju žmonijai, Žemei ir Didžiąjai Dvasiai. Neišpažįstu jokios religijos ar vienos dvasinės filosofijos. Mokausi iš visų tačiau seku tik savo vidumi. Esu pati sau kelrodė žvaigždė ir pasikliauju tik savo vidinio kompaso vedimu.

Nuo pat mažų dienų gebėjau jausti be galo daug. Paauglystėje dažnai klausdavau Dievo, kodėl mane šitaip sukūrė. Ilgą laiką tikėjau, jog  stiprus empatiškumas ir jautrumas  yra didžiausias  prakeiksmas ir silpnybė, tačiau dabar žinau, jog visi pojūčiai, nežemiški ir protu nepaaiškinami nutikimai, kurie lydi mane nuo pat vaikystės, mane tik vedė gyvenimo misijos link. Visa tai vedė ir toliau veda mane į save.

Tai, dėl ko anksčiau norėjau nutraukti savo gyvenimą, tapo didžiausia mano stiprybe ir žodžiais nenusakoma gyvenimo dovana, kurią dabar naudoju padėti kitoms sieloms, keliaujančioms Žeme.

Troškimas pažinti įvairiausius gyvenimo atspalvius ir skonius mane nuolat mėtė po įvairiausias gyvenimo situacijas ir iššūkius, kurių dėka suradau stiprybės atverti  širdį bei įžvelgti savyje gyvenančią šviesą ir begalinę meilę. Nepailstamas užsidegimas žinoti, pajausti ir patirti daugiau, aistra suvokti visatos paslaptis ir atsakyti sau į dar neatsakytus klausimus, mane ir toliau lydi kiekviename žingsnyje.

Meditacijos bei įvairios dvasinės praktikos yra neatsiejama mano gyvenimo dalis, kurių dėka ir toliau lavinu savo gebėjimus, jutimus. Ypatingai stiprus ryšys su Žeme ir savo kūnu, man padeda išlikti šios Žemės gyventoja, neišskristi į padebesius ir suvokti, jog visas gyvenimo grožis slypi ne kažkur ten, anapus, o būtent čia, mūsų brangiausiuose namuose- Žemėje.

Artimai jaučiu energijas, sielos vedlius, angelus, Motinos Žemės dvasias, protėvius. Vadovaudamasi aukštesniųjų jėgų vedimu, savo ekstrasensoriniais gebėjimais bei intuicija, konsultuoju ir gydau gyvenimo bendražygius.

Šioje Žemėje nugyvenau daugiau nei tūkstantį gyvenimų. Didžiąją gyvenimų dalį pašvenčiau visatos paslapčių tyrinėjimams, Žemės bei žmonių gydymui, alchemijos ir ezoterikos mokslams, šamaniškoms praktikoms.

Kai po vingiuotų šios reinkarnacijos klajojimų įsiklausiau į savo širdį, kai suvokiau savo gyvenimo kryptį ir kai tapau pasiruošusi tapti mokine, suradau sau tinkamiausią mokytoją, drąsiai žengiau savo misijos link ir pradėjau studijuoti bioenergetiką, runas.

Mokytojo energija, naujai įgytos žinios, įvairios dvasinės praktikos, darbas su savimi, reiki ir runų ryšio iniciacijos tik dar labiau sustiprino mano ryšį su aukštesniosiomis jėgomis, elementais ir energijomis, taip paspartindamos dovanų išsiskleidimą.

Šiuo metu toliau gilinuosi į runų ir visatos paslaptis, tyrinėju psichologiją, šiaurės mitologiją, simbolizmą, praktikuoju energijų pajutimus, šamaniškas keliones, analizuoju sapnų, astralinių kelionių ir pasąmonės kalbas.

Pasaulyje, kuriame vis labiau dominuoja protas, logika ir minčių žaidimai, tampa vis lengviau ir patogiau atsiskirti nuo savosios širdies bei tikrųjų jausmų. Aplink širdį statomos betono sienos vis labiau tolina mus vienas nuo kito ir, be abejo, savęs.  Dėl šių barikadų atsiranda iliuzija, jog mes esame atskirti nuo Kūrėjo, Visatos, Žemės  ir, apskritai, gyvenimo.

Tik jūs patys nešiojatės gyvenimo kelio ir jo prasmės atsakymus savo širdyse. Niekas kitas už jus geriau nežino apie jus, tik jūs patys, nes tik jūs patys Kuriate savo kelią. Aš tik padedu Jums išgirsti ir pajausti  vidinį balsą bei padrąsinu žengti širdies ir visatos vedamu keliu.

Tvirtai tikiu, jog kiekvienas šios Žemės gyventojas trokšta būti suprastas ir šiltai priimtas, tad siūlau Jums, mylimieji gyvenimo bendrakeleiviai, žmogišką ryšį, žmogišką pagalbą ir tikrą pokalbį be kaukių ar formalumų. Siūlau Jums laisvumą, lengvumą, nuoširdumą ir natūralumą.

Ačiū.
Su meile, Neda

Turimi sertifikatai

Esu sertifikuota bioenergetikė, Usui Šiki Rioho sistemos Reiki pirmosios pakopos praktikė. Mokymų metu įgijau teorines bei praktines žinias kaip atlikti energetines diagnostikas, energetinius gydymus, intuityviai konsultuoti žmones bei atlikti Reiki gydymus.

Taip pat esu sertifikuota Elder Futhark runų praktikė, gyduolė, burėja, talismanų bei amuletų gamintoja. Runų energijų iniciacija man suteikia ypatingai stiprų ryšį bei energetinus pajutimus, kurie man padeda perteikti taikliausias žinutes, parinkti ir įkrauti talismanus.

Abiejų mokymų metu lavinau savo ekstrasensorinius gebėjimus, intuiciją bei stiprinau ryšį su sielos vedliais, Aukštesniosiomis jėgomis.