Asmeninės konsultacijos

Intuityvus bioenergetinis konsultavimas remiasi vidiniu jutimu. Konsultacijų metu energetiškai nuskaitau ir peržiūriu žmogaus „čakras“ bei energetinį lauką, kitaip tariant jo aurą. Pokalbio metu tampu laidininke ir per save perleidinėju konsultuojamo žmogaus energiją, šitaip pajausdama kliento energetinius blokus, skausmus, problemas.

bugnas
saule

Konsultacijų metu atvirai dalinuosi savo asmeninėmis patirtimis, padedančiomis žmogui surasti labiausiai rezonuojančius atsakymus bei pasijusti suprastu. Pokalbio metu skatinu ir propaguoju laisvumą bei neformalų formatą, padedantį atsipalaiduoti ir suvokti, jog tai tik paprastas žmogiškas pokalbis, kurio daugumai taip dažnai ir trūksta.

Konsultacijos metu visuomet esu lydima šviesos būtybių, angelų bei sielos vedlių, tad energetinis pokalbio seansas vyksta tik per šviesos ir meilės prizmę. Pokalbio metu tampu veidrodiniu atspindžiu asmeniui su kuriuo yra bendraujama. Tokiu būdu žmogui padedu iškelti vidinius blokus į paviršių ir suteikiu informaciją bei priemones kaip pačiam save išgydyti.

suknele.bugnas

Kam skirtos asmeninės konsultacijos?

Asmeninių konsultacijų metu padedu atsakyti į iškilusius klausimus tiek žemiškomis, tiek dvasinėmis temomis. Padedu dirbti su nerimu, depresija, potrauminio streso sutrikimu, energijos nutekėjimais, vidiniais blokais ir kitomis problemomis, ribojančiomis gyvenimo kokybę. Konsultuoju įvairiomis santykių temomis bei padrąsinu Jus priimti Jums palankiausius sprendimus.

Dvasinių pokalbių metu dalinuosi savo asmenine patirtimi, sukaupta ir toliau kaupiama išmintimi. Konsultuoju vyriškosios/moteriškosios energijų, meditacijų, paleidimo praktikų, šamaniškų, astralinių kelionių, sapnų, vizijų, sielos vedlių ar kitomis Jums aktualiomis temomis.

Asmeninių konsultacijų metu taip pat atlieku gydančiosios senovinės šviesos kalbos channeling‘o sesijas, kuriu metu per save perleidinėju Pleiadians šviesos būtybes.

Pokalbis su manimi yra skirtas kiekvienam, norinčiam ir galinčiam atsiverti bei pasitikėti. Iš patirties sakau, jog suteikiamos pagalbos efektyvumas priklauso nuo asmens pasiruošimo padėti sau pačiam.

Kaip vyksta asmeninės konsultacijos?

GYVAI
Gyvos konsultacijos vyksta Klaipėdoje miške, prie jūros. Taip pat, galiu atvažiuoti į šalia esančius miestus, miestelius, o už sutartinę kainą, galiu atvykti ir tolimesnius miestus.
Gyvų konsultacijų metu taip pat atlieku energetinius gydymus, apvalymus.

ONLINE
Nuotolinių pokalbių metu susiskambiname su vaizdu per Facebook arba WhatsApp. Rekomenduoju bent 30 minučių prieš pokalbį pasiruošti vietą, kurioje su manimi bendrausite. Pasirūpinkite, jog jūsų niekas netrukdytų ir neblaškytų jūsų dėmesio. Susikurkite Jums jaukią aplinką. Prasivėdinkite patalpą, užsidekite smilkalą, žvakę, pasiklausykite raminančios muzikos, pasiruoškite puodelį arbatos ir patogiai įsitaisykite. 

Atstumas yra tik iliuzija, kadangi energetiškai mes visi esame susijungę, visi esame viena.

Rekomenduoju pasiruošti intenciją, dėl kurios į mane kreipiatės. Jei turite kokių klausimų, galite juos užsirašyti ir pažadu, jog padėsiu jums rasti atsakymus.

Jeigu Jūs jau ruošiatės mūsų pokalbiui, reiškias Jūs niekur kitur šiuo metu ir neturite būti. Šis laikas yra Jūsų, tad atsipalaiduokite ir kvėpuokite. ☺

Paisydama visatos dėsnių, nieko nedarau prieš kito asmens laisvą valią. Pokalbio metu viskas lieka konfidencialu.

 

Asmeninės konsultacijos kaina

1 val. – 60 Eur
1,5 val. – 88 Eur
2 val. – 100 Eur

  • Asmeninė konsultacija
  • Čenelintos žinutės iš Sielos Vedlių
  • Namų darbai

* Namų darbai – įrankiai, patarimai, praktikos ir užduotys, padedančios dirbti su savimi.
* Konsultacijų metu naudoju runas ir orakulo kortas.