Bioenergetika. Kas tai?

plunksnos

Bioenergetika – tai alternatyvaus, holistinio gydymo sritis, dirbanti su gyvybine energija, tačiau paprasčiau tariant, tai vadinu energetiniu gydymu. Tai efektyvus, švelnus ir greitas gydymo būdas skirtas visiems žmogaus kūnams (fiziniam bei energetiniams).

Energetinis gydymas yra ne vieną šimtmetį plačiai žinomas visame pasaulyje. Šį gydymo metodą taikė senosios civilizacijos tokios kaip Majai, Actekai, Senovės Egiptiečiai. Šumerai iki šiol yra žinomi dėl atliktų gydymų su kristalais bei gyvybine energija.

Kiekviena pasaulio civilizacija, gentis, kultūra taikė ir toliau taiko energetinio gydymo metodus bei dirba su mus supančiomis energijomis.  Amerikos indėnai, eskimai, įvairių kultūrų šamanai, kinų bei japonų gyduoliai ir vakariečiai iki šiol pripažįsta energetinio gydymo naudą, svarbą ir efektyvumą.

Gyvybinė energija skirtingose kultūrose yra žinoma įvairiais terminais: kinų medicinoje – Qi arba Chi, japonų- Ki, ajurvedoje- doshas, dar kitur- prana, mana, orgone, eterinė energija ir kt.

Energetinis gydymas yra plačiai ištyrinėtas ir toliau tyrinėjamas mokslininkų, daktarų. Vakarų medicina pamažu pradeda pripažinti energetinio gydymo naudą ir taikyti ją kartu su tradiciniais gydymo metodais. Seselės, slaugės bei daktarai pamažu į savo praktikas įtraukia reiki bei gydomųjų prisilietimų praktikas.

Reiki gydymo metodas buvo plačiai ištirtas ir jo nauda bei efektyvumas buvo įrodytas ne vieną kartą. Atlikti tyrimai įrodė, jog reiki efektyviai sumažina skausmus sergantiems vėžiu, malšina chroniškus skausmus. Reiki taip pat pagerina mentalinę, psichologinę būklę, padeda sergantiems depresija bei kenčiantiems nuo nerimo sutrikimų.

Harvard‘o medicinos mokykla taip pat plačiai kalba apie Tai Chi, akupunktūros, reiki, gydomųjų, terapeutinių prisilietimų bei kitų alternatyvių gydymų, praktikų naudą žmonijai.

Ką daro asmuo dirbantis su bioenergetika?

Energetinis gydymas neišskiria jokios atskiros energijos formos, kadangi tai yra darbas su gyvybine energija. Gyvybinė energija yra pagrindas viso to, kas yra, kadangi viskas yra energija

Žmogus dirbantis su energijomis yra laidininkas, per save transliuojantis Kūrėjo, Šaltinio, šviesos, aukštų dažnių energiją. Dažniausiai energetiniai gydymai atliekami rankomis, tačiau tai nėra būtinybė, kadangi gydyti galima nuotoliu, tiesiog buvimu (biolauku) ar intuityviu konsultavimu.

Bioenergetikas, naudodamas savo intuiciją bei pajutimus, „nuskanuoja“ kliento energetinį biolauką, čakras (energetinius centrus), nustato energetinius blokus( vietas, kuriose nėra laisvos energijos tėkmės).

Pasitelkdamas gyvybinę energiją, bioenergetikas harmonizuoja kliento energijas, subalansuoja čakras bei padeda išjudinti nusistovėjusią, nepratekančią energiją, pasiunčia energijos į kūno vietas, kuriose jos trūksta. 

Energetinis gydymas nėra vaistas nuo visų ligų ir žmogaus problemų. Bioenergetikas negydo kliento, veikiau klientas gydo pats save. Energetinis gydymas tik pasiunčia asmeniui daugiau energijos, padeda išjudinti, paspartinti tam tikrus veiksnius ir paskatina jo paties gijimo procesą. 

Dėl to yra svarbu suvokti, jog jei pats klientas nenorės keisti savo gyvenimo kokybės, jei jis pats neįdės pastangų, darbo bei nedarys tam tikrų pokyčių, energetinis gydymas neturės beveik jokios įtakos. Energetinio gydymo efektyvumas priklauso nuo asmens noro ir valios pačiam išgydyti save.

Energetinis laukas. Energetinio gydymo efektyvumas.

Pradžioje paminėjau, jog žmogus turi ne tik fizinį kūną, bet ir kitus energetinius kūnus, kitaip vadinamus subtiliaisiais kūnais. Energetiniai gydymai veikia būtent pastaruosius, kadangi neva visos fizinės ligos yra susijusios būtent su mūsų energetiniais kūnais. Fiziniai skausmai bei ligos yra tik fiziniai indikatoriai, jog „serga“ asmens energetinis kūnas.

Na, iš tiesų, fizinis kūnas irgi yra energija, išreiškianti save trimatėje realybėje, dėl to ji yra be galo tanki. Mano nuomone, būtų taisyklingiau teigti, jog viskas, kas egzistuoja yra gyvybinė Kūrėjo energija, išreiškianti save skirtingais dažniais, skirtingomis formomis, skirtingais tankiais.

Su daugėjančiais moksliniais tyrimais, pamažu ir mokslas pripažįsta, jog žmogaus kūnas yra sudėtinga elektromagnetinių dažnių ir šviesos vibracijų sistema, kuri yra atsakinga už mūsų fizinę, emocinę bei mentalinę sveikatą.

Įvairios ligos taip pat gali būti susijusios su žmogaus karma, kurią jis pasirinko tam, kad šiame gyvenime it magnetas pritrauktų jo sielos evoliucijai reikalingas situacijas, patirtis ir šitaip mokytųsi neišmoktas pamokas. Karminės pamokos nėra nei geros, nei blogos, jos tiesiog yra.

Dėl šios priežasties, siela gali nepriimti energetinio gydymo, kadangi jai reikia sirgti tam tikra liga, kad būtų išmokta tam tikra pamoka, kurią siela pati pasirinko. 

Energetikas niekada nežinos ar atliktas gydymas bus efektyvus, turbūt dėl šios priežasties ir trūksta stipriai pagrįstų mokslinių įrodymų ties alternatyviais gydymo metodais.

Energetinio gydymo efektyvumą lemia keli faktoriai:

  • Žmogaus karma / karminės pamokos
  • Žmogaus noras ir pasiryžimas dirbti su savimi
  • Tikėjimas (jei asmuo netiki energetinio gydymo efektyvumu, energetinis gydymas greičiausiai neveiks, nes jo protas tiesiog tai atmes)
  • Pakitęs ego (jei asmuo norės energetinio gydymo tik tam, kad kažką įrodytų, šansai, jog energetinis gydymas bus efektyvus yra ganėtinai maži, kadangi jis nebus atsivėręs savo širdimi)

Tikiu, jog yra ir kitų faktorių, tačiau, savo nuomone, išskyriau reikšmingiausius ir aktualiausius.

Skeptikų nuomone, energetinis gydymas veikia kaip placebas. Manau yra svarbu suvokti, jog viskas yra paremta minčių galia. Jei asmuo yra save užsiprogramavęs, jog energetinis gydymas, malda ar, apskritai, galimybė pasveikti yra mitas, nesąmonė, tai iš tiesų niekada nesuveiks.

Jei asmuo nuolat sau kartoja, koks jis sergantis, koks jis negražus, koks jis nesėkmingas, koks pasaulis neteisingas ir pan., jis iš tiesų gyvena tokioje realybėje, nes jis tuo tiki. Tačiau jei žmogus mąsto pozityviai ir tiki, jog jis yra sveikas, gražus, sėkmingas, jis iš tiesų toks ir yra. Jei žmogus tiki, jog energetinis gydymas yra efektyvus ir jam padės, tai iš tiesų veiks. 

Savo mintimis, mes kuriame savo realybę. Kokį pasaulį mes renkamės kurti, priklauso tik nuo mūsų pačių minčių. Tai nėra filosofija ar religija, tai yra kvantinė fizika.

cosmos

Šviesos kūnas

Žmogaus energetinis laukas yra didžiulis šviesos kūnas, apgaubiantis mūsų fizinį kūną. Šis šviesos kūnas, dar kitaip vadinamas aura, turi daugybę sluoksnių (mentalinį, emocinį, astralinį ir kt.), kurių vibracijos yra aukštesnės viena už kitą. Energetinio gydymo metu yra dirbama su įvairiais energetiniais sluoksniais, taip „pravalant“  įvairius blokus bei energijas yra suteikiamas tvirtas ir švarus pagrindas klientui pačiam save išgydyti ir transformuoti savo gyvenimo kokybę.

Detaliai nesigilinu į atskirus energetinius sluoksnius, nes, atvirai kalbant, nė nenumanau kaip veikia visi mūsų energetiniai kūnai ir tikrai nežinau, kur jie prasideda ir baigiasi. Sielos vedliai patvirtino, jog viskas yra savo vietoje ir viskas veikia taip, kaip turi veikti. 

Stengiuosi  į  viską žvelgti iš platesnės perspektyvos ,tad manau, jog būtų ganėtinai sudėtinga pasakyti, kur baigiasi vienas ar kitas kūnas bei būtų per daug „sausa“ teigti, jog egzistuoja kažkokia riba, tarp to, kas esame ir to, kas yra. Mes esame visko visuma, viskas, kas yra „aš“ ir yra Kūrėjas.

Bioenergetikos aktualija šiandien

Pamažu mokslininkai pradeda suvokti ir pripažinti, jog visas pasaulis yra energetiškai dinamiškas, tai reiškia, jog mes esame apsupti natūralių bei žmogaus sukurtų energetinių dažnių, kurie nuolat keičia žmogaus ląsteles.

Sparčiai modernėjantis pasaulis, technologijų ir žmogaus sukurtų elektromagnetinių bangų aktualija, greitas gyvenimo ritmas, dangoraižių džiunglės, „žiurkių lenktynės“ korporacijose, silpnėjantis ryšys su gamta ir protėviais, komfortiškas ir nesveikas gyvenimo būdas, narkotinės medžiagos, genetiškai modifikuotas „maistas“, chemikalai dirvoje, vandenyje, ore… Visa tai tik keli faktoriai, kurie daro nenusakomą žalą žmogaus bei Motinos Žemės energetikai.

kosmosas

Nenuostabu, jog visuomenėje, kurioje technologijos persveria ryšį su Žeme ir, kurioje protas yra aktyvesnis nei bet kada anksčiau, daugėja streso, nerimo sutrikimų, panikos priepuolių bei kitų psichologinių problemų. Dabar žmogui atsiskirti nuo sielos, savosios širdies ir tikrųjų jausmų bei vertybių tampa vis lengviau ir patogiau, tačiau kokia to kaina?

Tvirtai tikiu, jog norint gyventi kokybišką ir visapusiškai pilnavertišką gyvenimą, yra būtina palaikyti sveiką ir energetiškai stiprų organizmą. Svarbu puoselėti sveikus santykius su savimi, kitais, pasauliu ir Kūrėju, puoselėti sveiką mitybą, aktyvų gyvenimo būdą, tačiau svarbiausia – puoselėti sveikas mintis.

Bioenergetika  yra nuostabi prevencinė, terapinė ir neinvazinė gydomoji priemonė, padedanti žmogui susijungti su savo esatimi, nusiraminti bei įgauti energijos ir pasitikėjimo savimi.

Bioenergetinio gydymo nauda

  • Gerina fizinę, mentalinę, psichologinę, emocinę būklę
  • Padeda nusiraminti, atsipalaiduoti
  • Padeda sustiprinti žmogaus energetinę sistemą
  • Padeda atblokuoti, subalansuoti žmogaus energetinius centrus
  • Padeda įgauti energijos ir jėgų, kad žmogus pajėgtų pats save išgydyti bei transformuoti savo gyvenimą

Energetiniai gydymai nėra skirti pakeisti tradicinę mediciną. Bioenergetikas nediagnozuoja ligų, neskiria vaistų ir neatstoja profesionalios gydytojo ar psichoterapeuto pagalbos.

Bioenergetikas yra intuityvus laidininkas, gyvybinės energijos konduktorius, kurio tikslas yra pasiųsti žmogui gyvybinės energijos ten, kur jos trūksta ir padėti atstatyti balansą bei vidinę energijų harmoniją.

Žmogaus kūnas ir organizmas yra be galo nuostabi ir intelektuali sistema. Bioenergetikas  tik padeda išjudinti ir pravalyti kliento energijas, kad jo kūnas galėtų patys save išgydyti.

Tikiu, jog pritaikydami alternatyvius gydymo metodus kartu su vakarų medicina, būtų pasiekiami optimaliausi ir daugiausiai naudos žmonijai nešantys gydymo rezultatai.

Bioenergetika - darbas su įvairiomis energijos formomis

Nors didžiausią dėmesį skyriau gydymų temai, noriu paminėti, jog bioenergetikos sritis apima ne tik gydymus. Į šią sritį įeina bendradarbiavimas, kontaktavimas su Aukštesniosiomis jėgomis, bendravimas su sielos vedliais, angelais, protėviais, dvasiomis, sielomis, palikusiomis šią Žemę, bei intergalaktinėmis, interdimensinėmis šviesos būtybėmis. Asmeninių konsultacijų metu atlieku Pleiadians interdimensinių šviesos būtybių, gydančiosios šviesos kalbos channeling’o sesijas.

Bioenergetika taip pat apima įvairias ekstrasensorikos atšakas: telepatiją, intuiciją, aiškiajusmystę, aiškiaregystę, aiškiagirdystę, aiškiažinystę, aiškiauoslystę bei aiškiaskonystę.

Be abejo, turimi bei pasitelkiami gebėjimai aukštesniems tikslams priklauso nuo individualaus asmens, profesionaliai dirbančio su energijomis.

Bioenergetikai taip pat dirba su įvairiais energetiniais įrankiais: kristalais, Taro, Orakulo, Symbolon ar kitomis kortomis, švytuoklėmis, bei savo atveju, dirbu su runomis

Straipsnyje apie runas minėjau, jog darbas su aukštomis vibracijomis yra visiškai saugus, patikimas, palankus sielos bei žmonijos evoliucijai, yra daug šviesesnis ir lengvesnis energetiškai, nei darbas su žemų vibracijų energijomis.

Noriu pabrėžti, jog  aš renkuosi su visomis energijomis formomis dirbti tik su tyromis minčių intencijomis, per šviesos ir meilės prizmę.

Viskas yra energija

Mintys, jausmai ir visos materijos formos yra energija. Kvantinė fizika energiją vadina dalelėmis arba energetinėmis bangomis, tačiau, mano manymu, tai yra vienas ir tas pats. Netgi erdvė tarp materijos objektų nėra tuštuma, tai irgi yra energija.

Viską apibendrinant, norėčiau sugrįžti prie anksčiau aptartos minties, jog kiekviena mūsų mintis, kuria mūsų realybę ir ateitį. Mūsų mintys dabar, kuria mūsų likimą, tad atsakomybė, kokį pasaulį kuriame yra kiekvieno iš mūsų rankose, o gal geriau sakyti – mintyse.

Viskas, kuo tikite, yra jūsų tiesa ir viskas, kuo tikite, yra tikra. Apgaubkite save šviesos ir meilės minčių skafandru, dėkokite, puoselėkite pozityvias, sveikas mintis  ir nustebsite, kaip  jūsų realybė pradės keistis.

„Viskas yra energija. Atitik dažnį realybės, kurios nori ir automatiškai gausi tokią realybę. Kitaip negali būti. Tai ne filosofija. Tai fizika.“

Albert Einstein

Pasidalink su draugais:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest