Energetinis gydymas

Energetinis gydymas – tai alternatyvus, holistinis gydymo būdas, kurio pagrindas yra gyvybinė energija. Tai efektyvus, švelnus ir atpalaiduojantis gydymo būdas skirtas visiems žmogaus kūnams (tiek fiziniam, tiek energetiniams).
energetinis gydymas
runos

Kadangi esu tiesioginė kosminės energijos laidininkė, galiu gydyti ne tik rankomis, bet ir savo biolauku – buvimu. Mano atliekami energetinio gydymo seansai yra ypatingi tuo, jog taip pat naudoju runų energijas ir kontaktuoju su žvaigždžių civilizacijomis, angelais, savo bei klientų protėviais ir kitomis šviesos būtybėmis.

Energetinis gydymas yra visiškai saugus ir patikimas, kadangi visuomet esu lydima šviesos energijų – sielos gidų, angelų, archangelų, protėvių.

Kam skirti energetinio gydymo seansai?

Energetinis gydymas nėra vaistas nuo visų ligų ir žmogaus problemų.

Dėl to yra svarbu suvokti, jog jei pats klientas nenorės keisti savo gyvenimo kokybės ir nedarys tam tikrų pozityvių pokyčių, energetinis gydymas neturės beveik jokios įtakos. Energetinio gydymo efektyvumas priklauso nuo asmens noro ir valios pačiam išgydyti save.

Energetinis gydymas yra skirtas visiems, norintiems padėti sau.

Kaip vyksta energetinio gydymo seansai?

Energetiniai gydymai pagrinde vyksta Klaipėdoje miške, prie jūros. Taip pat, galiu atvažiuoti į jūsų namus, šalia esančius miestus, miestelius, o už sutartinę kainą, galiu atvykti ir į tolimesnius miestus. Gydymus atlieku visoje Lietuvos Žemelėje, gamtoje arba jūsų namuose, tad dėl lokacijos visada yra susitariama individualiai.

Prieš atliekant gydymą yra atliekama konsultacija, kurios metu yra aptariamos klientą kamuojančios problemos bei jo intencijos.

Gydymo seansų gamtoje metu viskuo pasirūpinu aš. Klientas guli ant miegmaišio, taip pat visada parūpinu pleduką apsiklojimui. Klientas visą laiką guli užsimerkęs shavasanos pozoje (ant nugaros, rankos ir kojos šiek tiek išskiestos į šonus), kvėpuoja ir medituoja.

Seanso metu dažniausiai liečiu klientą rankomis, o aplink lytinius organus, veidą, kaklą ir kitas vietas, rankas laikau šiek tiek atitraukusi nuo kūno.

Gydant tam tikras kūno vietas, energetinius centrus, gaunu tam tikrą informaciją iš kur kyla liga ar problema bei patarimus, kaip tai reikėtų tvarkyti. Klientui kuriu meditatyvinę patirtį, kurios metu garsiai ištariu tam tikras afirmacijas ir klientas jas kartoja, mintyse arba balsu.

energyhealing
energetiniovalymo priemonės

Gydymo ir apvalymo metu naudoju šalaviją, palo santo ir smilkalus.
Seansuose pasitelkiu afirmacijas, garso ir kvapo terapiją.

Energetinio gydymo kaina

1-2val. – nuo 50 Eur

  • Energetinis gydymas, apvalymas
  • Asmeninė konsultacija
  • Namų darbai

* Namų darbai – įrankiai, patarimai, praktikos ir užduotys, padedančios dirbti su savimi.