Energetinis patalpų valymas

Kadangi viskas yra energija, mūsų namai ar kitos erdvės ir jose esantys daiktai taip pat turi bei kaupia energiją. Turbūt visiems yra pažįstamas tas jausmas, kai esate jaukioje, širdžiai artimoje vietoje. Daugumai tai yra jūsų namai, į kuriuos įėję, iškart pajuntate malonią aurą.
pasiruošimas
palosanto
Kaip ir daiktai, taip ir namų sienos bei grindys kaupia energiją, kuri kartais gali jaustis ne visada maloni. Galbūt atsikraustėte į naują butą, ofisą ar namą ir jaučiate sunkią, slegiančią energiją? O galbūt vietoje, kurioje gyvenate vaidenasi? Tai ženklas, jog jūsų erdvei reikia energetinio apvalymo.

Mano atliekami energetiniai patalpų valymai yra ypatingi tuo, jog seansų metu atvėrinėju energetinius sūkurius, (angl. vortex). Kontaktuodama su žvaigždžių civilizacijomis, angelais ir sielos vedliais, maginiu būdu atveriu energetinius portalus, kurie iš karto sugeria visą negatyvių, žemų vibracijų energiją ir transliuoja aukštus dažnius.

sūkuriųatvėrimas

Energetiniai sūkuriai yra visiškai patikimi ir saugūs. Jie sukuria pozityvią, pakylėtą nuotaiką, atpalaiduoja ir kelia ne tik namų ir jūsų vibracijas, bet ir stiprina mūsų Žemės energetiką.

Kam skirti energetiniai erdvių, patalpų valymai?

Patalpų energetikai įtakos turi labai daug skirtingų veiksnių:
pykčiai, konfliktai ir įvairios emocijos, elektromagnetinių bangų spinduliai, elektroninių prietaisų radiacija, dažnai besilankantys įvairūs svečiai, daiktų kiekis ir amžius, pastato, patalpos amžius, patalpoje gyvenusių ir gyvenančių žmonių skaičius ir kt.

Energetinis patalpų valymas padeda pakelti patalpos vibracijas, tai reiškia, jog bus jaučiama daugiau pozityvumo, lengvumo, šviesos, ramybės.

Kaip vyksta energetiniai patalpų valymai?

Energetinių patalpų valymo metu nuskanuoju erdvės energetiką. Ektrasensorinių gebėjimų, intuicijos ir sielos vedlių vedama pajaučiu kur reikia atverti energetinius sūkurius, kur reikia kitokio energijos pasiuntimo, o kur užtenka šalavijo ir palo santo.

Jei namuose vaidenasi, tokiu atveju aš pasikalbu su patalpoje gyvenančiomis dvasiomis ir pabandau išsiaiškinti, kodėl jos elgiasi taip kaip elgiasi. Pokalbio su dvasiomis metu, ieškau atsakymų ir sprendimų, ką daryti, jog abejoms pusėms (jums ir dvasioms) būtų pasiektas optimaliausias sprendimas.
Energetinio valymo metu jūs galite būti kartu su manimi patalpoje.

šalavijas

Energetinio patalpų valymo kaina

Nuo 50Eur

Kaina kinta priklausomai nuo patalpos dydžio bei atstumo, kurį man reiktų nuvažiuoti iki jūsų lokacijos.
Pagrindinė mano lokacija – Klaipėda.