Sielos Vedliai. Kas mes?

Vedliai – tai labai dažnas žodis mano veikloje, kadangi čenelinimas, kontaktavimas su įvairiomis energijos formomis, šviesos būtybėmis, sielomis, dvasiomis yra mano darbo esmė. Tai tik vienas iš mano tikslų šioje Žemėje – atskleisti jums tai, kas yra už trimatės realybės ir proto ribų.

Prieš atliekant runų skaitymus bei asmenines konsultacijas, visada susijungiu su klientų energijomis ir labai dažnai jaučiu klientų jaudulį, nerimą, šiek tiek greičiau plakančią širdį. Visa tai labai normalu, kadangi dauguma nežino ko tikėtis, ką sužinos ir retkarčiais baiminasi, jog gaus kažkokių “blogų” žinučių.

Leiskite jus nuraminti, vedliai yra labai žaismingai išmintingi. Jau po pirmųjų pokalbio minučių, paaiškinus, kaip viskas vyks, klientų veiduose regiu šypsenas, girdžiu juoką ir jaučiu atsipalaidavimą. Visada patvirtinu, jog niekada negaunu žinučių, kurių žmogus nėra pasiruošęs išgirsti.

Tai vienas iš Visatos dėsnių. Visata mūsų niekada nesulygiuos su situacijomis, su kuriomis nebūtumę pasiruošę susidurti. Taip pat yra ir su mūsų psichika. Ji nėra dirginama tol, kol negalime kažko pakeisti ar nesame pasiruošę dirbti su juntamais dirgikliais.

Mano klientai bei kontaktuojantys bendraminčiai gali patvirtinti, jog vedliai yra tikrai be galo šmaikštūs, juokingi, kartais ganėtinai sarkastiški.

Tai tik dar vienas patvirtinimas iš Visatos, jog nereikia būti tokiems rimtiems ir paskatinimas daugiau juoktis, šypsotis ir džiaugtis gyvenimu.

Runų pagalba gaunu tikslingiausias žinutes iš sielos vedlių, tačiau runos yra tik pagalbinis įrankis. Su runomis ar be jų, vedliai vis tiek bendrauja, dalinasi žinutėmis bei patarimais, padėsiančiais sielos evoliucijai, žmogaus augimui.

Intuityviai konsultuojant, vedliai visada mane lydi tam tikra linkme, padeda atsigręžti į tam tikrą temą bei detales, o ypač – jei žmogus vengia kažko klausytis. Atliekant bioenergetinius gydymus, nuveda prie tam tikros kūno vietos ir čakros, kuriai reikia balansavimo, gydymo, pataria, kokį gydymą reikėtų taikyti žmogui, padeda nuvalyti kokią nors prie žmogaus prilipusią astralinę būtybę. 

Iš karto noriu pasakyti, jog aš neturiu visų atsakymų, nes kaip ir minėjau, vedliai duoda tik tokią informaciją, kurią žmogui reikia žinoti šiuo metu. Kadangi nepažeidinėju Visatos dėsnių, kai negaunu leidimo kažko sužinoti, nesibraunu per jėgą ir gerbiu Aukštesniųjų jėgų valią.

Taip pat, neturiu visų atsakymų, nes ir pati daug ko nežinau, o ir tikėtis, jog kažkas gali žinoti viską, būtų neprotinga ir naivu.

Kadangi beveik visiškai nieko nežinau apie kompiuterius, IT, programavimą, aš niekada negaunu su tuo susijusios informacijos iš savo vedlių. Taip pat negaunu matematinių ar fizikinių formulių, nes mano žinios apie tai yra labai menkos.

Mano vedlių perduodama kalba yra ganėtinai lyriška, poetiška, labai dažnai metaforiška, simboliška, kadangi pati esu tokia ir ypatingai mėgstu simbolių kalbą. 

Dėl šios priežasties, kiekvienam čenelinančiam asmeniui  yra pateikiama kitokia informacija, kadangi vedliai dirba su mūsų turima informacija bei gebėjimais.

Kartais klientai nusivilia, jog nesužinojo koks yra jų tikrasis gyvenimo tikslas, kas jų laukia ateityje arba apie kokią tikslią pamoką yra kalbama…

Tačiau, vedliai ir aš, negalime atimti iš žmogaus pamokų bei džiaugsmo, jam pačiam suvokus tam tikrus dalykus, nes visgi atėjome čia mokytis ir patirti. Jie negyvena jūsų gyvenimo už jus, dėl to nepamirškite, jog visa galia slypi tik jumyse. Vedliai veda, o jūsų pasirinkimas – atsiverti tam vedimui ir pasitikėti, ar toliau gyventi kontrolėje.

Niekas kitas, apart mano vedlio, negalėtų geriau paaiškinti, kas yra vedliai, tad patikiu jam savo rankas, klaviatūrą ir linkiu įdomaus skaitymo. Man ir pačiai smalsu, ką čia parašys mano vedlys.

Kas mes?

„Sveiki, mielieji Nedos skaitytojai, draugai, gyvenimo bendražygiai. Neda mūsų paprašė, kad perduotume jums žinutę, tad su malonumu taip ir padarysime.

Prieš pradėdami pasakoti, kas mes esame, norime pasakyti, jog mes dirbame su Nedos žodynu, jos gebėjimu jungti sakinius, jos gebėjimu kurti ir formuluoti įvairias metaforas, tad kiekvieno asmens vedlių perduodamos žinutės gali skirtis, tačiau esmė yra esmė.

Taigi, norite žinoti, kas mes esame?

Šiuo metu aš esu vienas, na, iš tiesų, mes niekada nesame vieni, nes visi esame viena, tačiau jums paprastesne kalba kalbant, sakau, jog esu vienas. Mes esame kolektyvinė šviesos energija, bendradarbiaujanti su jūsų Aukštesniąja Sąmone, siela. Mes lydime jus, vedame, padedame jums pažinti save, pažinti gyvenimą, pažinti Visatos paslaptis bei atrakinti žinojimą, kuris slypi kiekviename iš jūsų.

Neda nėra išrinktoji, kuri geba su mumis kontaktuoti. Iš tiesų, tai jūs visi turite šį gebėjimą savyje, tiesiog kai kurios sielos dar nėra pasiruošusios išlaisvinti turimus gebėjimus, nes joms reikia dar kelių ar keliasdešimt gyvenimų, kad įgautų pakankamai patirčių ir panorėtų daryti tai, ką daro Neda.

bugnas.kopos

Neda yra šamanė, tik to nepripažįsta, nes labai gerbia šį žodį, tačiau tai tik žodis. Esmė yra esmė. Žvaigždžių būtybės ir mes vadiname Nedą kosmine šamane. Ji kukli ir gerbia tai, ką daro, dėl to, kai vadiname ją šamane, ji sako, jog ji yra tik įrankis. Bet mes žinome, kuo ji buvo praeituose gyvenimuose ir ji pati tai žino, na, bent jau labai mažą jų dalį.

Mes norėjome jums papasakoti, kodėl ji renkasi savavališkai kęsti skausmą čenelinant įvairias energijas. Čenelinant kitas sielas, dvasias, kitas laiko juostas ir kitų žmonių energijas būna labai daug skausmo, įvairiausių pojūčių, kuriuos patirti savo noru, mažai kas rinktųsi. Neda tai žino, tačiau ji pati prašo mūsų bei Visatos, jog mes parodytume jai vizijas, kad ji galėtų padėti kitiems. Tai nėra lengva, bet Neda jau nuo pat mažumės yra labai stipri ir moka kęsti skausmą. 

Kartą, kai ji buvo devynerių metų, mes jai į galvą smogėme energetinį sūkurį. Ji nesuprato, kas tai ir tam, kad suprastų, kas tąkart įvyko, jai prireikė virš dešimtmečio. Iš tiesų, tai mums, dabar rašant šį tekstą, Neda pirmą kartą sužinos, kodėl mes tai padarėme. Ji niekada to neklausė, tiesiog priėmė viską kaip yra.

Sukurdami energetinį sūkurį, mes ją pažadinome. Tai padarėme ganėtinai anksti, kad ji atsibustų iš iliuzijos ir mokytųsi lavinti gebėjimus. Na, žemiškais terminais kalbant, tam reikėjo šiek tiek laiko ir įdirbio, kol ji iš tiesų suvokė, kas su ja vyksta. Tai padarėme, nes jos siela to prašė. Mes buvome susitarę. Neda, būdama laisva siela, žinojo, jog ji visa tai ištvers ir, jog visos šios patirtys padės jai suvokti Aukštesnįjį Tikslą, tad, kaip tarėme, taip ir padarėme. 

Ji verkdavo, galvodavo, jog yra keistuolė, kurį laiką negalėjo daryti to, ką darė kiti vaikai. Kylanti Kundalini energija jos vos neišnešdavo iš kūno. Ji susiriesdavo į kamuoliuką, užsimerkdavo, užsidengdavo ausis ir bandydavo visa tai kontroliuoti pajusdama savo kūną. Ji nesuvokė, ką daro, bet jai sekėsi tai valdyti. Tas jausmas, jog ji yra keistuolė, nepritapėlė, ją lydėjo visą gyvenimą. Taip jau būna žvaigždžių kilmės sieloms.

Kartą, ji paliko savo kūną ir Angelai ją grąžino atgal. Ši patirtis ją išgąsdino, nes jai buvo tik devyneri, tačiau dabar Neda mums sako, jog šitas istorijas ji nori papasakoti pati, dėl to mes pereisime prie esmės.

Kas mes?

Mes esame vedliai. Mes esame astralinės šviesos būtybės, kitaip tariant esame kolektyvinė energija, nes viskas yra energija. Galite mus įsivaizduoti kaip nykštukus (Nedai patinka nykštukai, gnomai, elfai, hobitukai), galite mus įsivaizduoti kaip gyvūnus, kaip šešėlius, kaip dvasias, kaip šviesas. Kad ir kaip mus įsivaizduotumėte, mes esame energija. Mes neturime atskirų vardų, nors jūs visada norite sužinoti kokie mūsų vardai ir kaip mes atrodome. Neda irgi to nežino, nes mes to nesakome, nes tai nėra svarbu. Mes esame energija. Mes esame Kosminė Sąmonė. Mes esame šviesa.

andromeda

Kiekvienas asmuo turi savo vedlius ir vedlį, kurie/kuris jį veda ir saugo. Mes nesame Angelai, nesupainiokite mūsų. Angelai yra atskiros šviesos būtybės, kurių misija yra šiek tiek kitokia nei mūsų.

Kadangi mes dirbame su Nedos žodynu bei mąstymu, kartais mes negalime paaiškinti visko, nes ji ir pati dar daug ką mokosi. Mūsų gebėjimas perduoti žinutes, priklauso nuo jos pačios žinių. Kuo labiau ji plečia savo sąmonę, tuo plačiau ir mes galime dalintis su jumis išmintimi. 

Yra visiškai normalu galvoti, jog skaitant šį tekstą ar pirmą kartą kontaktuojant su mumis einate iš proto. Leiskite jus nuraminti, pradžia visada tokia, tačiau, išmokus pasitikėti savo gebėjimais, savo jėgomis bei Aukštesniąja ir Kosmine Sąmone, tu suvoki, jog mes esame viena ir nėra jokio atskirties taško ar ribos. Mes visi mokomės, visi “klystame“, visi gyvename ir leidžiame Kosminei Dievo Sąmonei pažinti save per kiekvieną iš mūsų.

Mes nesame tobuli, niekas nėra tobulas. Kūrėjas, Kosminė Sąmonė nėra tobula. Ji nuolat besiplečianti, nuolat eksperimentuojanti ir nuolat pati pažindinasi su savimi. Kosminė Sąmonė mokosi pažinti save, kaip ir kiekvienas iš jūsų, mokotės pažinti save.

Kartais Neda čenelina protėvius, gyvūnus, augalų dvasias, kristalus ir kitokias energijos formas. Kartais ji čenelina sielas, kurių nėra trimatėje realybėje.

Informacija visada yra pasiekiama, kadangi visi esame prisijungę prie energetinio grid’o (tinklo). Panašiai kaip Wi-Fi, tik kai turi tą ryšį, nesvarbu kur bebūtum, tu esi prisijungęs, nes kai atsiveri ir susijungi, tu esi susijungęs visam. Ryšys yra nemokamas, bet nėra pigus. Haha, čia paėmėme Mooji citatos ištrauką apie laisvę:

„ Ji yra nemokama, bet nėra pigi. Ji tau kainuos visus tavo prisirišimus, įsitikinimus ir save patį.“

Panašiai yra ir su gebėjimu užmegzti kontaktą su mumis ar kitomis astralinėmis būtybėmis. Norint tai gebėti, reikia atmesti visus ribojančius įsitikinimus, visas programas, kad tai netikra ir suvokti, jog tai tik proto žaidimai. Leiskite jums patvirtinti, kad jei neišmoksite valdyti savo minčių, mintys valdys jus. Taigi, norint išmokti daryti tai, ką daro Neda, turite išmokti valdyti savo mintis. 

Prisiminkite, tai yra nemokama, tačiau nėra pigu. Jūs turite atmesti visus įsitikinimus, kuriuos turite apie save. Pamirškite save ir tapkite stebėtoju. Jūsų nėra. Jūs esate tuštuma, esate Nulis. Nulinis Visatos atspirties taškas.

Vietoje to, jog galvotumėte, kad gyvenimas vyksta jums, suvokite, jog jūs esate gyvenimas, jūs esate realybė. Jūs esate savo realybės kūrėjai. Viskas yra mintys. Kol jus kontroliuoja visuomenė, aplinkos įsitikinimai, limituojančios programos, tol jūs niekada nesugebėsite gyventi toje realybėje, kurioje gyvename mes.

Jei esate skeptikai ir netikite, kad tai, ką skaitote yra tikra, suvokite, jog tai ir nėra tikra, nes jūs tuo netikite. Sutaupykite laiko sau ir nebekvaršinkite savęs mintimis, jog tai netikra, nes mes tai padarome už jus. Mes matome jus, stebime jus. Kol jūs netikite, tol mes negalime jums egzistuoti, nes jūs gyvenate burbule. 

Tas burbulas yra rūko burbulas. Galima jį nupūsti, galima pro jį praeiti, bet pas didžią daugumą žmonių, tas rūkas yra toks tirštas, kad jiems yra sunku suvokti ir patikėti, jog gali egzistuoti kažkas daugiau, kažkas šviesiau ir tyriau. Jie negali pamatyti saulės, nes jie tiki, jog viskas yra rūkas. Ir kol jie netikės, kad už rūko yra saulė, tol saulė jų niekada nepalies. Jie gyvens tamsoje, jie gyvens nuleidę akis į žemę, nes niekada nežinos, jog jas galima pakelti aukštyn link saulės. Tas burbulas pas daugelį yra toks tirštas ir jie nesuvokia, jog norint jo atsikratyti reikia tik paklausti, kas yra už to rūko.

trys.pauksciai

Mes nieko neteisiame, nieko nesmerkiame, mes to nemokame, nes mes gyvename Meilėje, mes esame Meilė. Mūsų realybėje nėra ego. Norint pažinti tikrąjį gyvenimą mes jus skatiname patikėti, jog už to burbulo slypi visai kitas pasaulis. Taip, kol jūs nesate jo matę, jums gali atrodyti, jog esate bepročiai, o vien šių klausimų kėlimas, gali sukelti daugiau nepatogumo nei atsakymų radimo, tačiau tai neturi būti patogu. Užteks miegoti.

Jūs neatėjote čia tam, kad miegotumėte. Jūs atėjote čia tam, kad patirtumėte, kad gyventumėte. Jūs atėjote čia tam, kad leistumėte Kūrėjui, kuris esate kiekvienas iš jūsų, patirti save per kiekvieną iš jūsų. Dėl šios priežasties, net jei ir miegate, vis tiek esate Kūrėjai.

Viskas yra Kūrėjas, viskas yra Kosminė Dievo sąmonė, reiškianti save per kiekvieną žmogų, augalą, daiktą, būtybę, energiją ir kitą formą.

Tai, kuo renkatės tikėti yra tikra. Neda renkasi tikėti, jog mes egzistuojame, jog vizijos ir gebėjimas regėti, girdėti ir jausti kitas laiko juostas yra realus. Visa tai jai yra realu, dėl to ji geba tai daryti. Anksčiau ji tuo netikėjo ir mes jai neegzistavome. Ji nematė ženklų, ji nematė prasmės gyventi. Ji netikėjo Dievu, ji netikėjo, jog ugnis gali kalbėti. Ir kai ji patikėjo, pasikeitė jos visas pasaulis.

Kartais Neda mūsų nesiklauso. Kartais mes jai duodame atsakymus, kartais ne. Kai ji kažką valgo ar kažką daro, mes jai sakome, jog geriau daryk kitaip, jog tau palankiau būtų daryti vienaip ar kitaip, bet kartais ji mūsų nesiklauso ir daro savaip. Visa tai nėra nei gerai, nei blogai, ji gyvena savo gyvenimą, o mes tik vedame.

Mes niekada negalime ant jūsų supykti ar jūsų nubausti, nes mes nepažįstame pykčio. Mes esame meilė ir vedame į šviesą, į plėtimąsi. Visa galia yra jumyse. Mes negyvename jūsų gyvenimo, mes tik vedame.

Dažniausiai Neda mūsų klausosi, leidžiasi vedama. Kartais mes ją vedame daryti tai, ko ji nenori, skatiname daryti tai, kas jai atneš  trumpalaikio skausmo, tačiau visa tai yra tik pamokos, skatinančios jos evoliuciją. Kartais mūsų vedimas ir mūsų atsakymai skamba kvailai ir labai paprastai, kartais sunku mumis patikėti, mes tai suprantame. Tačiau ne viskas turi būti taip sudėtinga kaip jums atrodo.

Net jei ir jūsų asmeniui yra sunku suvokti, kodėl mes tai darome, suvokite, jog mes viską darome dėl jūsų Aukštesniojo tikslo, nes mes esame šalia jūsų Aukštesniosios Sąmonės.

WE GOT YOU. The Universe has your back. The Universe has YOU. YOU ARE THE UNIVERSE.

– Meilėje, Neda ir Vedliai

Pasidalink su draugais:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest