Runų skaitymas

Atliekant runų skaitymus naudoju Senovinį Elder Futhark runų raidyną, kuris yra grynųjų energijų rinkinys. Šis sakralusis energetinis įrankis ir jo panaudojimas priklauso tik nuo žmogaus, dirbančio su šiomis energijomis, tad savo atveju, renkuosi su juo dirbti tik per pagarbą, šviesą ir meilę.
beržo runos
ąžuolo runos
Atliekami runų skaitymai ir įvairios dėlionės, man leidžia pažvelgti į giliausią žmogaus praeitį, pasąmonę, peržvelgti žmogaus užstrigimus ribojančius jį nuo kokybiško gyvenimo bei savo potencialo atskleidimo. Runomis atlieku karminę diagnostiką, padedu surasti sprendimus ir perteikiu patarimus, padėsiančius dirbti su savimi ir išsilaisvinti iš praeito gyvenimo energijų.
Dėlioju santykių suderinamumo dėliones, padedu atsakyti į įvairiausius klausimus, pradedant nuo kasdienių klausimų apie projektus, finansus, sveikatą, santykius, darbą, keliones, baigiant klausimais apie karmą, sielos misiją ir gyvenimo kelio kryptį. Runų pagalba taip pat žvelgiu į ateitį, kuri be abejo nėra fiksuota ir priklauso tik nuo Jūsų pačių pasirinkimų dabartyje.
Neda Baltiejūtė

Kam skirtas runų skaitymas?

Runų pagalba padedu Jums atrasti atsakymus į įvairiausius klausimus, į gyvenimą atnešančius daugiau aiškumo, skaidrumo bei vidinės ramybės.

Runų konsultacija yra skirta visiems, pasiruošusiems keisti savo gyvenimo kokybę ir maksimaliai atsiverti gyvenimo grožiui, šviesai. Šio sakralaus įrankio dėka padedu Jums suvokti gyvenimo kryptį ir paskatinu drąsiai žengti savo svajonių bei širdies keliu. ♥

Kaip vyksta runų skaitymas?

Kadangi pokalbis vyksta nuotoliu (video skambutis per Messenger arba WhatsApp) iš jūsų namų ar pasirinktos vietos komforto, rekomenduoju bent 30 minučių prieš pokalbį pasiruošti vietą, kurioje su manimi bendrausite. Pasirūpinkite, jog jūsų niekas netrukdytų ir neblaškytų jūsų dėmesio. Susikurkite Jums jaukią aplinką. Prasivėdinkite patalpą, užsidekite smilkalą, žvakę, pasiklausykite raminančios muzikos, pasiruoškite puodelį arbatos ir patogiai įsitaisykite.

Atstumas kokybiškam skaitymui neturi jokios reikšmės, kadangi su žmogumi susijungiu energetiškai. Skaitymo metu per save perleidinėju žmogaus bei jo sielos vedlių energijas ir tampu energijų bei žinučių laidininke. Vedama aukštesniųjų šviesos jėgų bei vadovaudamasi savo pajutimais ir intuicija, perteikiu žinutes, kurias žmogus yra pasiruošęs išgirsti būtent šiuo metu.

Prieš pokalbį rekomenduoju pasiruošti intenciją, dėl kurios į mane kreipiatės. Taip pat pasiruoškite rašymo priemones, kadangi pokalbių metu dalinuosi savo vizijomis, vertingais patarimais bei channel‘intomis žinutėmis iš Aukščiau. Galite pasiruošti klausimus. Jei jų neturite, nebijokite, dažniausiai runos atsako į Jūsų klausimus, Jums dar nieko nepasakius. ☺

Rūnų skaitymo kaina

1 valanda (40 eurų)

  • Runų skaitymas
  • Namų darbai (užduotys, patarimai, praktikos ir įrankiai padedantys dirbti su savimi).

1,5 valanda (60 eurų)

  • Prieš pokalbį channel‘intų vedlių žinučių, regimų vizijų ir simbolizmo analizė, perdavimas
  • Išsamesnis runų skaitymas bei konsultacija
  • Namų darbai