Runų talismanai

Runos yra ypatingai stipri grynosios energijos forma, egzistuojanti tarp pasaulių ir dimensijų. Tai yra nenusakomai galingos apsaugančios, stiprinančios, gydančiosios energijos, padedančios dirbti ne tik su fiziniu, bet ir kitais mūsų energetiniais kūnais.
raidomoneta

Runų talismanai yra puikus gydantis papildymas po mano atliekamų konsultacijų ir runų skaitymų. Individualiai išjaustos ir kruopščiai parinktos, medyje išraižytos, išdegintos ir šamaniškai įkrautos energijų formulės, veikiančios tik savo savininkui.

Kam skirti runų talismanai?

Atliekant energetinius gydymus, naudoju runų energijas, kurios padeda stiprinti energetinius centrus, kūnus. Runų talismanai yra nuostabi stiprinanti gydomoji priemonė po mano atliekamų konsultacijų, runų skaitymų ir energetinių gydymų.

Runų energijos padeda:

Kaip ir kristalų, taip ir runų energijos turi be galo daug skirtingų reikšmių ir aspektų, kuriuos reikia rinkti ir derinti individualiai.

Kaip vyksta runų talismanų gamyba, parinkimas?

Energijų parinkimui yra būtina asmeninė konsultacija, kadangi runos turi būti kruopščiai atrinktos ir išjaustos pagal kliento norus ir poreikius.

Norint tikslingai išjausti palankiausias energijas, turiu pamatyti žmogų arba jo nuotrauką, jį pajausti bei runų pagalba pažvelgti į jo sielos misiją, karmą, kadangi turiu žinoti ar talismanas dera su karma, kad neatimčiau iš žmogaus pamokų.

Konsultacijos ir runų skaitymo metu, su klientu aptariame jo poreikius, sielos misiją, jį kamuojančias problemas ir kitus, jo gyvenimo kokybę ribojančius veiksnius.

Po konsultacijos gaminu specialiai tam asmeniui skirtą talismaną, parenku jam palankiausius runų junginius.Išraižius ir išdeginus runų formulę, talismaną apvalau ir šamaniškai įkraunu.

Visos kitos detalės, runų reikšmės ir nešiojimo instrukcija yra pateikiama individualiame, ranka rašytame laiške. Visi mano gaminami talismanai yra vienetiniai ir unikalūs.

Talismanai:

  • Apyrankės
  • Raktų pakabukai
  • Priekinio mašinos veidrodėlio pakabukai

* Jei talismaną norite padovanoti artimam žmogui, tokiu atveju man reikės jo nuotraukos ir vardo. Bet kokiu atveju, yra atliekama konsultacija.
* Griežtai neužsiimu juodąja magija, užkeikimais, apkalbėjimais. Šias šventas energijas naudoju tik su pagarba ir tyriausiomis intencijomis.

Talismano kaina:

30min – 66 Eur
45min – 77 Eur
1val. – 99 Eur

Asmeninė konsultacija
Runų skaitymas
Vienetinis talismanas
Siuntimas į visus LT miestus