Asmeniniai runų talismanai

Runos yra ypatingai stipri grynosios energijos forma, egzistuojanti tarp pasaulių ir dimensijų. Tai yra nenusakomai galingos apsaugančios, stiprinančios, gydančiosios energijos, padedančios dirbti ne tik su fiziniu, bet ir kitais mūsų energetiniais kūnais.
raidomoneta

Runų talismanai yra puikus gydantis papildymas po mano atliekamų konsultacijų ir runų skaitymų. Individualiai išjaustos ir kruopščiai parinktos, medyje išraižytos ir šamaniškai įkrautos energijų formulės, veikiančios tik savo savininkui.

Kam skirti runų talismanai?

Atliekant energetinius gydymus, naudoju runų energijas, kurios padeda stiprinti energetinius centrus, kūnus. Runų talismanai yra nuostabi stiprinanti gydomoji priemonė po mano atliekamų konsultacijų, runų skaitymų ir energetinių gydymų.

Runų energijos padeda:

Kaip vyksta runų talismanų gamyba?

Norint asmeninio, tik jums kurto talismano rekomenduoju pirmiausia užsiregistruoti runų skaitymui.

Runų skaitymo metu pažvelgsiu į jūsų karmą, sielos misiją, pasąmonę ir kitus gyvenimo aspektus. Aptarsime kokių savybių, energijų yra norima ir atsižvelgiant į jūsų poreikius, išrinksiu tinkamiausias energijas.

Jei talismaną norite dovanoti artimajam, tokiu atveju man reikės jo vardo ir nuotraukos. 

Vardas reikalingas tam, kad žinočiau į ką kreiptis, o taip pat, vienoje talismano plokštelės pusėje išraižau to žmogaus pirmąją vardo raidę. Nuotrauka reikalinga tam, kad intuityviai pajusčiau žmogų ir jam tinkamas, reikalingas energijas.

Taip pat galite įsigyti ir jau paruoštus talismanus. Daugiau mano talismanų pavyzdžių galite pamatyti mano talismanų Instagram puslapyje.

Galimi talismanai:

  • Rankų ir kojų apyrankės
  • Raktų pakabukai
  • Pakabukai ant kaklo

* Jei talismaną norite padovanoti artimam žmogui, tokiu atveju man reikės jo nuotraukos ir vardo. Bet kokiu atveju, yra atliekama konsultacija.
* Griežtai neužsiimu juodąja magija, užkeikimais, apkalbėjimais. Šias šventas energijas naudoju tik su pagarba ir tyriausiomis intencijomis.

Daugiau mano talismanų pavyzdžių galite pamatyti mano talismanų Instagram puslapyje.

Talismano kaina:

Nuo 30€ + nemokamas siuntimas į visus Lietuvos miestus